7 czerwca wspaniałe 90. urodziny obchodziła nasza mieszkanka, Pani Hermina Górecka!
Z tej niezwykłej okazji Jubilatkę odwiedził Burmistrz Miasta, który w imieniu nas wszystkich złożył najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, niesłabnącej pogody ducha oraz samych radosnych chwil w otoczeniu najbliższych.
Strona sfinansowana z Grantu w ramach projektu "Cyfrowa Gmina" ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.